Reklamlar

İSRAİL'İN FİLİSTİN İŞGALİ... ÇARPICI GÖRÜNTÜLER...

11 görüntülenme 09 Aralık 2016
Reklamlar
İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF)'nin 8 Temmuz 2014'te Gazze Şeridi'ne yönelik başlattığı kara, hava ve deniz operasyonlarını içeren askeri harekatının izleri bugün de devam etmektedir.
 
Gazze'de yaşayan Hamas varlığı hedef gösterilerek, Filistinliler'e yönelik olarak İsrail Savunma Kuvvetleri'nce başlatılan ve Koruyucu Hat Operasyonu olarak adlandırılan karadan ve havadan saldırıları ve operasyonlarda sivil ve çocuk ayrımı gözetmeksizin tüm Gazze coğrafyasında yaşayan bireyler hedef alınmış, bunun bir sonucu olarak İsrail askerlerinin saldırıları sonucu sivil ve çocuk ölümleri yaşanmıştır. Çocuk ve sivillere yönelik saldırılar uluslararası kamuoyunda da yankı uyandırmıştır.
 
Fransız Haber Ajansı bir İsrail tankının bir çocuğu hedef aldığını açıklamış, saldırılarda havadan ve karadan İsrail saldırılarının hedefi olan Filistinli yaralı sivillerin tedavi gördüğü Şifa Hastanesi İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından bombalanmış, 10'dan fazla çocuk hayatını kaybetmişti.
 
İsrail saldırıları sonucunda Gazze'de sağlık hizmetleri durma noktasına gelmiş, hastanelerde ilaç ve tıbbi malzeme eksikliği giderek artmakta, saldırılarda yaralanan ancak hastaneye getirilen yaralılar yaşamanı kaybetmektedir.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soykırım Lafı Geçince... Azeri Türk Ermeni'yi İşte Böyle Susturdu... FLAŞ! Erdoğan Üniversite Diplomasını Nasıl Aldığını Açıkladı... Aykut Erdoğdu AKP'yi EN ZAYIF YERİNDEN İYİ VURDU! HDP'den Açılım! Terör Sorununu Bakınız Nasıl Çözeceklermiş...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uğur Mumcu Kimdir? Hayatı, Çalışmaları ve Sevdikleri... Yıl 1984, Kendi sesinden...